16:03 22.11.2018

Японія передала "Охматдиту" обладнання майже на 25 млн грн

2 хв читати
Японія передала "Охматдиту" обладнання майже на 25 млн грн

Уряд Японії офіційно передав Національній дитячій спеціалізованій лікарні (НДСЛ) "Охматдит" діагностичне обладнання на загальну суму понад 24,6 млн грн, повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ольга Стефанишина на брифінгу в Києві в четвер.

Устаткування в цьому році, за її словами, також отримали ще два медзаклади.

"Сьогодні ми приймаємо високотехнологічне обладнання для кількох лікарень в Україні – це "перша хвиля" допомоги від уряду Японії. Обладнання вже отримали Харківський обласний клінічний центр урології та нефрології ім. В.І.Шаповала та Рівненська центральна міська лікарня", - сказала вона.

Головлікар НДСЛ "Охматдит" Ірина Садов'як повідомила, що обладнання фактично надійшло ще в травні цього року і вже успішно працює.

"У рамках співпраці з 2016 року ми просили обладнання, яке нам поставили на 100%. Це обладнання працює вже з травня цього року. Наприклад, на обладнанні для ендоскопічних досліджень проведено вже близько 3 тис. досліджень, а з використанням різних мікроскопів - майже 21 тис.", - сказала вона.

За словами О.Стефанишиної, співпраця з урядом Японії триватиме і в наступному році, нове медичне обладнання отримають відділення екстреної допомоги.

"У "другу хвилю" обладнання надійде до відділення екстреної медичної допомоги лікарень в Івано-Франківську, Житомирі, Черкасах, Смілі, Рівному, Запоріжжі та Харкові", - сказала О.Стефанишина.

Загальна сума обладнання, переданого українським лікарням, становитиме близько 112 млн грн.

НДСЛ "ОХМАТДИТ" - багатопрофільний лікувальний заклад, що, за результатами акредитації в 2011 році підтвердив вищу категорію. Щорічно в стаціонарі на 620 лікарняних ліжках проходять лікування близько 18 тис. дітей; близько 20 тис. отримують невідкладну допомогу в травматологічному пункті лікарні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ДП МЗУ уклало перший у 2024 р. ДКД на закупівлю орфанних препаратів

Медвузи Києва, Львова та Харкова у вересні розпочнуть навчання на магістратурі з протезування та ортезування

Єврокомісія надала недостатній доступ до інформації про закупівлю вакцин від COVID-19 - суд ЄС

Інститут ім. Філатова отримав грант на розробку ранньої діагностики стрес-асоційованих психологічних змін

Низка запущених для поліпшення доступу до лікування механізмів не спрацювала, ПДВ при держзакупівлях ліків скорочує обсяг закупівель - думка

Кличко оглянув щойно оновлений Київський міський центр нефрології та діалізу, де зараз лікують дітей з "Охматдиту

На гострі кишкові інфекції за 5 міс.-2024 перехворіли на 19% більше за минулорічний показник - МОЗ

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА