15:22 20.08.2021

Tesla працює над створенням робота, який зможе замінити людей у виконанні монотонної роботи

2 хв читати
Tesla працює над створенням робота, який зможе замінити людей у виконанні монотонної роботи

Tesla (SPB: TSLA) Inc. планує створити робота-гуманоїда, який зможе виконувати одноманітну роботу замість людей, заявив глава компанії Ілон Маск у День штучного інтелекту Tesla.

За словами Маска, вже наступного року може бути готовий прототип робота, який позбавить людей від виконання "небезпечних, монотонних і нудних" дій, наприклад, від необхідності нахилятися, щоб підняти щось, або ходити в магазин по продукти.

"Фактично в майбутньому люди зможуть обирати, виконувати фізичну роботу чи ні", - сказав Маск.

Робот Tesla Bot, зріст якого становитиме близько 173 см, а маса - 57 кг, зможе піднімати 68 кг ваги. Він буде створений за тими самими технологіями, які Tesla використовує у своїх автомобілях.

Застосування таких роботів може повністю змінити економіку, усунувши проблеми з робочою силою, вважає Маск.

Представляючи Tesla Bot, Маск вийшов на сцену разом із людиною, одягненою роботом, пише The Wall Street Journal. Маск часто використовує якісь прийоми, щоб привернути увагу до продуктів Tesla, проте не завжди його плани та прогнози здійснюються.

Так, два роки тому на одному з заходів він заявив, що до середини 2020 року понад 1 млн автомобілів Tesla зможуть працювати без водія, що створить можливості для запуску роботаксі. У 2021 році компанія все ще не підійшла до цієї мети, хоча домоглася певного прогресу завдяки своєму ПЗ.

"Загалом, автономне водіння є складним завданням. Не чекав, що це буде так складно, однак труднощі вже позаду", - писав Маск у Twitter минулого місяця.

Під час Дня штучного інтелекту він також повідомив, що Tesla протягом року представить свій пікап Cybertruck. Крім того, він заявив про прогрес у створенні компанією її власного чипа, призначеного для навчання нейромереж, на яких базуються її системи допомоги водієві.

Маск зазначив, що Tesla розгляне можливість продажу технології конкурентам за ліцензією.

Акції Tesla додають у ціні 0,5% під час попередніх торгів у п'ятницю. Від початку поточного року їхня вартість опустилася на 4,6%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА