13:51 08.07.2024

Унаслідок удару по "Охматдиту" - двоє загиблих і двоє постраждалих - ДСНС

1 хв читати
Унаслідок удару по "Охматдиту" - двоє загиблих і двоє постраждалих - ДСНС
Фото: https://photos.app.goo.gl/b9ZvLqwdC91pNKVy6

Двоє людей загинули і двоє постраждали внаслідок російського ракетного удару по дитячій лікарні в Києві в понеділок, повідомляється в телеграм-каналі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"На території дитячої лікарні тривають пошуково-рятувальні роботи. Наразі відомо про двох загиблих і двох постраждалих. Під завалами, можливо, перебувають люди", - йдеться в повідомленні.

У ДСНС не уточнюють назву лікарні, але проілюстрували повідомлення відеороликом із місця подій, з якого випливає, що йдеться про "Охматдит" у Шевченківському районі Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін спростив процедуру виплати допомоги сім’ям загиблих волонтерів і волонтерам з інвалідністю

Люксембурзький Червоний Хрест відремонтував відділення районної лікарні на Дніпропетровщині

Для довготривалого миру в Україні потрібно виконати низку умов, зокрема, посилити тиск на Росію – Єрмак

На Херсонщині двоє мирних жителів загинули в результаті російських ударів

Британська влада вважає, що з наслідками розливу авіапального в Північному морі після зіткнення суден вдасться впоратися

Польща купує системи Starlink для України, щоб захистити власні стратегічні інтереси

Норвегія виділить EUR16 млн на відбудову України через НЕФКО

Глава ЄК заявила про необхідність збільшити витрати на оборону в країнах ЄС до 3% ВВП

Більшість українців вважають метою Росії у війні знищення України

У ЦПД пов'язали дронову атаку на Московську область з переговорами у Саудівській Аравії – "це додатковий сигнал Путіну"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА