Інтерфакс-Україна
18:23 04.07.2024

ОККО запустило на двох АЗК новий сервіс видачі готових страв

1 хв читати
ОККО запустило на двох АЗК новий сервіс видачі готових страв

Мережа ОККО запустила на двох АЗК у Львові та Тернополі новий сервіс видачі готових страв ОККО Drive, повідомила пресслужба компанії.

За її даними, водії для замовлення їжі та напоїв з асортименту кафе не повинні виходити з автомобіля. Щоб скористатися сервісом, потрібно під'їхати до стійки з меню на території комплексу, зробити вибір і переїхати у вікно видачі для розрахунку та отримання замовлення.

"ОККО завжди були трендсеттерами, і зараз ми формуємо нову для паливного ритейлу України нішу - швидке обслуговування у форматі ОККО Drive. Впевнена, новий сервіс сподобається нашим клієнтам", - зазначила операційний директор мережі Олена Ворошило.

У пресслужбі також уточнили, що до запуску готуються ще 8 ОККО Drive на АЗК у Львові. У 2024 році компанія запланувала інвестиції у відкриття Drive на рівні близько $1,8 млн.

OKKO Group об'єднує понад 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг. Флагманською компанією групи є концерн "Галнафтогаз", який управляє однією з найбільших автозаправних мереж в Україні під брендом "ОККО", що налічує близько 400 автозаправних комплексів.

Засновником і кінцевим бенефіціаром групи є Віталій Антонов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА