Інтерфакс-Україна
09:19 16.06.2024

Екіпаж українського суховантажу, атакованого єменськими хуситами, покинув судно - CENTCOM

1 хв читати

Екіпаж суховантажу Verbena, який належить Україні і який експлуатує Польща, після влучання в нього випущених єменськими хуситами ракет залишає судно, повідомило Центральне командування США (CENTCOM).

У повідомленні йдеться, що "екіпаж подав сигнал лиха, вказуючи на те, що він залишає судно".

Сигнал прийняло судно Anna Meta, воно виявило моряків із Verbena і надає їм допомогу, зазначило командування.

CENTCOM уточнило, що удару по українському суховантажу хусити завдали 13 червня двома ракетами, унаслідок чого на борту виникла пожежа, з якою екіпаж впоратися не зміг.

Дії хуситів "загрожують регіональній стабільності та життю моряків у Червоному морі й Аденській затоці", і Центральне командування "і далі діятиме разом з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та знизити їхній військовий потенціал", наголошують у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЦОЯО порушуватиме питання про підвищення зарплат в установі – директорка

Посадовець на Київщині та його спільник вимагали 260 тис грн хабаря за отримання коштів по програмі "єВідновлення"

Директорка УЦОЯО: щороку маємо до десяти звернень учасників НМТ до суду, майже завжди ми виграємо

До 21 зросла кількість постраждалих через ракетну атаку по Прилуках – ДСНС

Директорка УЦОЯО про списування на НМТ: За роки тестувань ми бачили фактично весь "китайський ринок" девайсів

Внаслідок російської ракетної атаки зазнав руйнувань ТЦ "Епіцентр" у Прилуках, поранено двох співробітників

Держприкордонслужба запускає "Особистий кабінет" для перевірки обмежень виїзду за кордон

Ексначальнику КЕЧ повідомлено підозру за майже 4 млн грн збитків під час закупівлі е/е для військових

Директорка УЦОЯО Вакуленко: НМТ за кордоном потрібно проводити і після війни, поки там є бажаючі вступати в українські виші

Зеленський підписав закон, який дає змогу зняти арешт з ділянки для будівництва Музею Революції Гідності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА