Інтерфакс-Україна
09:03 07.06.2024

На Харківщині двоє мирних жителів постраждали, підірвавшись на вибухових пристроях

1 хв читати
На Харківщині двоє мирних жителів постраждали, підірвавшись на вибухових пристроях
Фото: https://www.facebook.com/synegubov.oleg

У ніч на п'ятницю ворожі безпілотники атакували Лизогубівку і Чугуїв, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Село Лизогубівка. Внаслідок влучання БПЛА "Шахед" у землю пошкоджено дах будинку, скління вікон, дві господарчі споруди. м. Чугуїв. Унаслідок влучання БПЛА в землю пошкоджено автомобіль, паркан, водопровідну трубу, вікна дев'ятиповерхового та п'ятиповерхового будинків, амбулаторію, магазин, відділення "Укрпошти", приміщення СТО", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив, що вночі ЗС РФ також обстріляли БПЛА і С-300 територію бази відпочинку в Малинівці. Унаслідок цього пошкоджено будинки та майно.

За минулу добу ворожих ударів КАБів зазнали також Білий Колодязь (влучання на відкритій території, інформація про руйнування і постраждалих не надходила) і Томахівка (зруйновано будівлі приватного господарства).

За словами Синєгубова, за добу зафіксовано 2 випадки підривів на вибухових предметах. У Новій Гнилиці трактор наїхав на міну "пелюстка", водій госпіталізований.

В Ізюмі на невідомому вибуховому пристрої підірвався чоловік, який копав ями для поховання на території міського кладовища. Його також госпіталізовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

Україна повинна забезпечити роботу молодим чоловікам, щоб вони не їздили до Німеччини, Польщі чи Франції – Мерц

Румунія готова виконати свою частину роботи шляхом підтримки України та посилення безпеки в Чорному морі - Дан

Хорватські військові не братимуть участі в багатонаціональних силах Коаліції охочих на території України - прем’єр

Мерц дав зрозуміти, що німецьких військ на українській землі поки що не буде - ЗМІ

Лісовий про викриття підпільної проросійської школи в Києві: ДСЯО невідкладно почне перевірку закладів, у яких діти фіктивно числилися як учні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА