15:16 30.05.2024

Київ надасть фінансово-кредитну підтримку малому і середньому бізнесу, зокрема, у сфері виробництва літальних апаратів - міськрада

1 хв читати
Київ надасть фінансово-кредитну підтримку малому і середньому бізнесу, зокрема, у сфері виробництва літальних апаратів - міськрада

Київ надасть фінансово-кредитну підтримку малому і середньому бізнесу в галузях переробної промисловості та виробництва повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього обладнання.

Як повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА), таке рішення ухвалила Київська міська рада на пленарному засіданні в четвер.

"...реалії сьогодення потребують розширення переліку об'єктів господарювання, які можуть отримати допомогу Києва. Саме тому Київрада ухвалила рішення, яким передбачила, що підприємства в галузях переробної промисловості та виробництва повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього обладнання теж можуть отримати фінансово-кредитну підтримку коштом міського бюджету", - сказав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що "залучення додаткових ресурсів саме в ці галузі у воєнний час сприятиме збільшенню обсягів виробництва, модернізації технологій і підвищенню якості продукції. Це має стратегічне значення не лише для Києва, а й для держави загалом".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

17 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Війська РФ за минулий день обстріляли п'ять громад Сумської області, задіяли вертольоти

У Німеччині спостерігається стійке зростання нелегальної міграції за "білоруським маршрутом"

У використанні доходів від заморожених активів РФ для позики Україні немає правових протиріч - глава Мінфіну США

Дві країни відкликали свої підписи під спільним комюніке після Глобального саміту миру в Швейцарії

Окупанти вдарили по Харкову, пошкоджено комплекс відпочинку, інформації про постраждалих немає

На покровському напрямку ворог збільшив кількість атак до 40, що є найбільшим показником з початку червня - Генштаб

У рамках Саміту миру у Швейцарії відбулася дискусійна панель "Гуманітарний вимір. Звільнення полонених і депортованих осіб"

Війська РФ за добу завдали по Україні два ракетних і 38 авіаційних ударів із застосуванням 53 КАБів - Генштаб

У Мін'юсті очікують, що на першому етапі мобілізації серед ув'язнених до ЗСУ долучиться щонайменше 4 тис. добровольців - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА