Інтерфакс-Україна
08:07 28.05.2024

Ворог обстріляв Херсон і вісім громад області, постраждали дві людини

1 хв читати
Ворог обстріляв Херсон і вісім громад області, постраждали дві людини

За минулу добу Херсон і 8 громад області знову були під обстрілом, двоє людей дістали поранення, є влучання в житлові будинки, пошкоджено навчальний заклад, стільникову вежу та водонапірну башту, повідомив оперативну інформацію голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у вівторок уранці.

"Минулої доби під ворожим вогнем опинилися Львове, Антонівка, Михайлівка, Новоолександрівка, Станіслав, Дніпровське, Білозерка, Комишани та місто Херсон... Через російську агресію 2 особи отримали поранення", - написав він у телеграм-каналі.

За даними ОВА, російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області, зокрема пошкоджено 3 приватні будинки. Було зафіксовано влучання в навчальний заклад, стільникову вежу та водонапірну башту. Розбито господарську споруду та приватний автомобіль.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС частково задовольнив позов Мін'юсту до ексдепутата "Партії регіонів" Кеворкяна

Дію Стратегії екологічної політики можуть продовжити до 2035р - Мінекономіки

Зеленський обговорив зі спікеркою Саейми Латвії мирний процес та програми підтримки України

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА