11:16 25.05.2024

Міносвіти роз'яснило алгоритм дій, якщо під час НМТ почнеться повітряна тривога

2 хв читати
Міносвіти роз'яснило алгоритм дій, якщо під час НМТ почнеться повітряна тривога

Міністерство освіти і науки України роз'яснило алгоритм дій, якщо під час національного мультипредметного тесту (НМТ) почнеться повітряна тривога.

"Якщо під час проведення НМТ почнеться повітряна тривога, інструктор зупинить роботу над тестом, а всі учасники та персонал пункту тестування перейдуть до укриття", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що за цих обставин учасник має зберігати відповідь після кожного завдання, а час, який залишився до завершення НМТ, - буде зупинено.

Далі, після закінчення тривоги потрібно повернутися до аудиторії та продовжити виконання завдань тестування.

"Якщо буде достатньо часу, тобто тривога триватиме менше ніж 2 години 30 хвилин (сумарно для обох етапів тестування), учасники зможуть повернутися та продовжити виконання завдань НМТ", - додали у відомстві.

Якщо ж тривога триватиме довше, то відповідальний за центр тестування разом із регіональним центром оцінювання якості освіти вирішить, чи доцільно продовжувати тестування з урахуванням залишкового часу.

У разі, якщо НМТ буде зупинено, учасники зможуть скласти його під час додаткових сесій.

"Для цього потрібно подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Заяву можна подати через відповідального за тестовий пункт одразу на місці або самостійно протягом трьох робочих днів (включно з тим днем, коли ви складали НМТ)", - підсумували в Міносвіти.

НМТ у 2024 році міститиме три обов'язкові предмети (українська мова, математика та історія України 16-21 століть) та один на вибір абітурієнта (іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика та хімія, українська література та географія). Тестування відбуватиметься під час основних (14 травня - 25 червня) та додаткових сесій (11-19 липня).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

Ворог атакував з БпЛА три райони Київщини, є пошкодження – ОВА

Окупанти вночі та вранці 23 рази обстріляли Сумщину

Окупанти вдарили з артилерії по Запорізькому району, є постраждала

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА