Інтерфакс-Україна
15:37 12.05.2024

Синєгубов: Головне - стабілізувати фронт на півночі Харківщини

1 хв читати
Синєгубов: Головне - стабілізувати фронт на півночі Харківщини

ЗС РФ за добу посилили масовані артилерійські й авіаудари вздовж кордону на півночі Харківської області, Вовчанськ, Липці та інші населені пункти перебувають практично цілодобово під ворожими обстрілами, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Зараз головне завдання - стабілізувати лінію фронту, тому що в нас збільшилася сіра зона, збільшилася кількість населених пунктів на територіях, де ведуться активні бойові дії... Ситуація досить складна, але контрольована нашими військами", - сказав Синєгубов в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що у зв'язку з цим активізувалася евакуація населення з цих населених пунктів. За його словами, за дві доби вдалося евакуювати понад 4 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи

ПРООН підготувала 40 фахівців із гуманітарного розмінування, вони працюватимуть на Харківщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА