11:31 10.05.2024

Перед ПП "Долгобичув-Угринів" на польському кордоні розпочався одноденний страйк - Держмитниця

1 хв читати
Перед ПП "Долгобичув-Угринів" на польському кордоні розпочався одноденний страйк - Держмитниця

У п'ятницю, 10 травня, перед пунктом пропуску "Долгобичув-Угринів" на польському кордоні пройде одноденний страйк на вантажних напрямках, повідомляє Державна митна служба України.

"За інформацією польської сторони, сьогодні, 10 травня, з 09:00 до 16:00 перед пунктом пропуску "Долгобичув – Угринів" буде проходити одноденний страйк на вантажних напрямках: вʼїзд та виїзд з України", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі.

На пасажирському напрямку автомобілі та автобуси переміщатимуться безперешкодно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трамп планує зустрітися з Путіним щойно вступить на посаду - ЗМІ

Процес у справі НАБУ проти екс-міністра інфраструктури Пивоварського буде публічним

Конкурс з обрання членів "Громадської антикорупційної ради" завершено - Міноборони

У Мурафі на Харківщині 2 особи постраждали внаслідок падіння російського БПЛА - поліція

В ООН повідомили про випадки вчинення аб'юзивних та недбалих дій медперсоналом місць позбавлення волі в РФ стосовно полонених українців

Сметанін спростував інформацію про постачання до 151 бригади неякісних 82-мм хв

Байден вважає, що завдяки йому адміністрація Трампа може зберегти світле майбутнє для українського народу

Близько 10% неякісних 120-мм мін уже замінено і паралельно триває постачання виготовлених боєприпасів - Мінстратегпром

Сили оборони знищили на Покровському напрямку 218 окупантів - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 155 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА