Інтерфакс-Україна
09:35 30.04.2024

В Одеській області оголошено жалобу у зв'язку із загибеллю 5 людей

1 хв читати
В Одеській області оголошено жалобу у зв'язку із загибеллю 5 людей

День жалоби оголошено в Одеській області у вівторок, 30 квітня, у зв'язку із загибеллю мирних жителів унаслідок російського ракетного удару по Одесі ввечері в понеділок, повідомив голова Одеської обласної адміністрації Олег Кіпер.

"У зв'язку із загибеллю п'яти людей унаслідок російської ракетної атаки по Одесі, сьогодні в Одеській області оголошено день жалоби. Висловлюю свої щирі співчуття тим, хто втратив близьких", - написав Кіпер у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, внаслідок ракетного удару в Одесі загинуло п'ятеро мирних жителів, 32 людини дістали поранень, зокрема вагітна жінка й двоє дітей. У лікарнях станом на ранок вівторка перебувають 23 постраждалих, із них четверо - у вкрай важкому стані, зокрема чотирирічна дівчинка.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

У Запоріжжі число постраждалих від російського обстрілу збільшилось до трьох людей

На Херсонщині за суботу поранено семеро цивільних від російських атак – прокуратура

З початку року вже облаштовано 820+ км антидронового захисту логістичних маршрутів – міністр Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА