Інтерфакс-Україна
14:38 27.04.2024

Унаслідок негоди без світла майже 4 тис. споживачів у 28 населених пунктах Сумської області - Міненерго

1 хв читати
Унаслідок негоди без світла майже 4 тис. споживачів у 28 населених пунктах Сумської області - Міненерго

Через негоду відключено 3714 абонентів у 28 населених пунктах Сумської області, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його оновленням у телеграм-каналі, ще 3801 точка обліку в 64 населених пунктах цієї області залишається знеструмленою через бойові дії.

Крім того, з цієї ж причини електрики немає у 45,8 тис. абонентів у 95 населених пунктах Донецької області, 35,5 тис. абонентів Харківської області, 30 тис. абонентів у 50 населених пунктах Херсонської області та 2,8 тис. абонентів у Херсоні, 3,7 тис. абонентів Запорізької області, 1,84 тис. абонентів у 32 населених пунктах Чернігівської області, 640 абонентів Дніпропетровської області, 245 побутових і 30 юридичних споживачів Миколаївської області.

Крім того, у Харківській області знеструмлено 1,5 тис. абонентів через відключення повітряної лінії з технологічних причин.

У Львівській області внаслідок ранкових обстрілів росіян пошкоджено повітряну лінію обленерго, без напруги підстанція.

У Білопіллі Сумської області внаслідок обстрілів пошкоджено газопроводи, відключено від газопостачання 97 абонентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА