Інтерфакс-Україна
01:10 16.04.2024

У Тбілісі перед будівлею парламенту відбулася акція протесту проти закону про іноземних агентів

1 хв читати
У Тбілісі перед будівлею парламенту відбулася акція протесту проти закону про іноземних агентів

На площі перед парламентом у Тбілісі в понеділок відбулася акція протесту проти "закону про іноземних агентів", організована громадськими активістами та парламентською опозицією.

Учасники акції протестували проти законопроєкту про іноземних агентів, який є аналогом російського закону про "іноагентів". Згідно з ним, медіа та громадським організаціям, що фінансуються з-за кордону, надаватимуть статус "агентів іноземного впливу". Для таких громадян за порушення закону буде передбачено покарання у вигляді ув'язнення до п'яти років, для компаній - штраф, повідомляє "Суспільне".

У МВС Грузії заявили, що не мають наміру розганяти присутніх, але водночас будуть жорстко припиняти будь-які провокації і затримувати порушників. Пізніше стало відомо про затримання 14 осіб, яких звинуватили в хуліганстві та непокорі поліції, про це повідомило Радіо Свобода.

До теперішнього часу протестувальники розійшлися по домівках, залишається невелика група, яка оголосила сидячий страйк.

Мітинг відновиться у вівторок об 11:00.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА