Інтерфакс-Україна
22:21 28.03.2024

РФ вивела в Чорне море підводний ракетоносець

1 хв читати

РФ вивела в Чорне море підводний ракетоносець, загальний залп до 4-х крилатих ракет типу "Калібр", рівень ракетної небезпеки "дуже високий", повідомляють Сили оборони півдня України в четвер увечері.

"Після тижневої паузи ворог вивів у Чорне море підводний ракетоносій. Його спорядження до 4 крилатих ракет типу "Калібр". Рівень ракетної небезпеки дуже високий!", - ідеться в повідомленні Сил оборони півдня в Телеграм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО України збила 249 з 272 ворожих цілей, зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 11 локаціях

Окупанти за добу втратили 1380 осіб та 361 од. спецтехніки – Генштаб

Росіяни атакували Запорізьку область, є дві жертви і п'ятеро поранених

РФ атакувала ударними дронами Одеську область, є пошкодження – Кіпер

6 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Одесі загинула 11-річна дівчинка, яка впала з даху багатоповерхівки – поліція

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА