Інтерфакс-Україна
13:28 09.03.2024

Польські фермери планують тимчасово розблокувати пункт пропуску "Краковець" - Держприкордонслужба України

1 хв читати
Польські фермери планують тимчасово розблокувати пункт пропуску "Краковець" - Держприкордонслужба України

Польські прикордонники передали українській стороні інформацію про те, що польські фермери планують тимчасово припинити блокувати рух на пункті пропуску "Краковець" до 13 березня, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Але чи буде це дотримано, чи справді до 13-го числа фактично розблокують напрямок пункту пропуску "Краковець", - побачимо", - сказав Демченко в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що станом на ранок 9 березня 2300 вантажівок перебувають у чергах на кордоні в усіх напрямках. Найскладніша ситуація, за даними Демченка, навпроти пункту пропуску "Ягодин" і "Шегині".

"Фактично там фермери взагалі не пропускають вантажівки, які прямують у бік Польщі", - зазначив Демченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

Удари РФ порушили роботу кількох важливих для ядерної безпеки електропідстанцій, ЧАЕС знеструмлена –- МАГАТЕ

НАБУ: завершено слідство по операції "Чисте місто"

Координаційний штаб повідомив про 2080 військових та 230 цивільних, повернутих за рік за обмінами

В Україну надійшла партія допомоги від уряду Італії – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА