Інтерфакс-Україна
13:56 25.02.2024

Триває робота з американськими та європейськими регуляторами щодо відкриття авіапростору - Кубраков

1 хв читати
Триває робота з американськими та європейськими регуляторами щодо відкриття авіапростору - Кубраков

Україна проводить консультації з американськими та європейськими регуляторами безпеки щодо відкриття авіаційного простору, повідомив віцепрем'єр із відновлення - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

"Ведемо консультації з американським і європейським безпековими регуляторами над відкриттям авіаційного простору. Складний процес, але перші формальні кроки Україна робить уже зараз. Уже цими тижнями ми подаємо офіційні заяви, оцінку ризиків відповідним регуляторам", - розповів віцепрем'єр на форумі "Україна. Рік 2024" у неділю.

Він уточнив, що точних термінів поки що немає, проте важливо, щоб зарубіжні регулятори підтвердили алгоритм дій щодо безпечного відкриття авіапростору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА