Інтерфакс-Україна
19:23 24.02.2024

ЄС у березні представить нову стратегію оборонної промисловості - голова Єврокомісії

1 хв читати
ЄС у березні представить нову стратегію оборонної промисловості - голова Єврокомісії

Європейський Союз у березні представить нову власну стратегію оборонної промисловості, яка стане першим кроком інтеграції України до оборонних промислових програм Європи, заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

"У майбутньому Україна повинна мати здатність захищатися і відбивати майбутні напади з боку Росії. Це дуже важливо для вашої безпеки і для безпеки Європи в цілому. Ми хочемо зміцнити оборонні потужності України так само, як і частину наших власних. Ось чому ми розробляємо нову стратегію оборонної промисловості, яку презентуємо за 3 тижні", - заявила вона на пресконференції з президентом України та європейськими лідерами в Києві.

Це, за словами Урсули фон дер Ляєн, буде першим кроком до інтеграції України в оборонні промислові програми Європи.

Одночасно, як заявила глава Єврокомісії, Європейський Союз має намір відкрити інноваційний оборонний офіс у Києві.

"Для цього і будемо відповідати своїм зобов'язанням, які взяли в плані оборонної підтримки вас. Звичайно, членство в ЄС було б найкращим кроком на цьому шляху", - сказала вона.

Фон дер Ляєн також додала, що ЄС до кінця року вийде на показник виробництва 1 млн снарядів та їх передання Україні, як і було обіцяно. Крім того, за її словами, ЄС підготує ще 60 тис українських воїнів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий дрон поцілив у поліцейську автівку під час евакуації цивільних у Харківській області

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

СБУ кваліфікує удари РФ по українській енергетиці як злочини проти людяності

Українську мову вивчають у 107 країнах світу – дані Preply

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА