Інтерфакс-Україна
15:31 24.01.2024

Шмигаль закликав уряд Словаччини зняти односторонні обмеження на імпорт української агропродукції

1 хв читати
Шмигаль закликав уряд Словаччини зняти односторонні обмеження на імпорт української агропродукції

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у розмові зі словацьким колегою Робертом Фіцо закликав уряд Словаччини зняти односторонні обмеження на імпорт української агропродукції.

"В аграрній сфері наголосив пану Фіцо, що односторонні заборони на імпорт української аграрної продукції є не прагматичним і непотрібним інструментом. Наш уряд запровадив процедуру верифікації та погодження експорту окремих сільськогосподарських груп товарів до низки держав ЄС, зокрема до Словаччини. Це той крок назустріч, який зробила Українка до наших європейських сусідів. І тепер ми очікуємо кроків у відповідь. Тому закликав уряд Словаччини зняти односторонні обмеження на імпорт", - сказав Шмигаль на брифінгу за результатами зустрічі з Фіцо в середу в Ужгороді.

Сторони також обговорили потенціал співпраці в енергетичній сфері, зокрема домовилися прискорити реконструкцію міждержавного електричного інтерконектора Мукачево-Вельке Капушани.

Крім того, Шмигаль запропонував оператору газотранспортної системи Словаччини продовжити використання підземних сховищ газу в Україні.

Серед іншого, коментуючи нафтові питання, прем'єр зазначив, що Україна отримала пропозицію від словацького оператора "Славнефть", деталі якої буде повідомлено пізніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА