Інтерфакс-Україна
22:17 17.01.2024

Зеленський провів Ставку щодо ситуації на фронті

1 хв читати
Зеленський провів Ставку щодо ситуації на фронті

Президент України Володимир Зеленський провів у середу засідання Ставки Верховного Головнокомандувача щодо ситуації на основних оперативно-тактичних напрямках на фронті.

"Провів Ставку. Оперативний рівень: ситуація на фронті зараз. Доповідали командувачі. Різні напрямки: схід, південь. Також північ - протидія диверсійним групам, зміцнення кордону", - заявив він у вечірньому відеозверненні.

За словами Зеленського, "був стратегічний рівень обговорення: наші дії цього року не лише оборонні".

"Україна потребує амбітної, активної перспективи, щоб саме наша держава мала ініціативу, а не ворога, щоб саме від українських дій залежало завершення війни", - сказав президент.

"Світ підтримує тих, хто має перспективу. І це фундаментальне завдання - зберегти ініціативу, щоб була можливість ставати сильнішою", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак Трампа, який вилетів у Швейцарію, повернувся до США через несправність

Окупанти втратили впродовж доби 1170 військовослужбовців - Генштаб

21 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА