Інтерфакс-Україна
11:02 15.01.2024

Через негоду без світла 44 населені пункти, однією з причин є рекордне обледеніння дротів - Міненерго

1 хв читати
Через негоду без світла 44 населені пункти, однією з причин є рекордне обледеніння дротів - Міненерго

Через негоду в Україні знеструмлено 44 населені пункти, повідомило Міністерство енергетики.

Як зазначено в його телеграм-каналі в понеділок, найскладніша ситуація на Кіровоградщині, де понад добу без напруги залишаються 30 населених пунктів (близько 2,5 тис. споживачів).

Міненерго причиною відключень назвало обледеніння дротів повітряних ліній електропередачі діаметром 60-89 мм. Водночас воно звернуло увагу, що такі величини не фіксувалися за період спостережень із 1945 року.

Крім того, міністерство повідомило про крадіжку дротів на лініях, що впали. "Через це енергетики вимушені ставити відновлені лінії під охоронну напругу, що уповільнює темпи відновлення", - пояснило Міненерго.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Енергоатом" свій захист зробив, "Укренерго" відсотків на 90 – ексміністерка енергетики Гринчук на ТСК

Колишній топпосадовець Генпрокуратури підозрюється у списанні податків на понад 641 млн грн – НАБУ

Тимошенко повідомила про заблоковані рахунки

Ми розраховуємо на нову програму – президент України главі МВФ на зустрічі у Києві

Постійна рада ОБСЄ обговорила масові ракетні та безпілотні атаки Росії проти України – Сибіга

Франція замінила США як основний постачальник розвідувальних можливостей для України – Макрон

У п'ятницю у центрі Києва будуть діяти обмеження дорожнього руху через візит іноземних делегацій – поліція

Ворожий дрон уразив автівку "Укрпошти " на Сумщині, а на Запоріжжі пошкоджено відділення

Ексдепутат Богодухівської міськради Харківської області не задекларував нерухомість на майже 144 млн грн

Зеленський обговорив з генсеком НАТО енергетичну ситуацію в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА