20:12 03.01.2024

За грудень втрати ворога у смузі відповідальності ОСУВ "Хортиця" становлять 14 265 осіб особового складу

1 хв читати
За грудень втрати ворога у смузі відповідальності ОСУВ "Хортиця" становлять 14 265 осіб особового складу

У грудні на сході України в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" противник втратив 14 265 своїх військовослужбовців і 1236 одиниць військової техніки, повідомив начальник служби зв'язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

"За грудень втрати ворога в смузі відповідальності ОСУВ "Хортиця" становлять 14 265 в особовому складі та 1236 одиниць військової техніки. Серед якої було пошкоджено або знищено 163 танки та близько 300 бойових броньованих машин, та понад 200 гармат і мінометів", - сказав Фітьо в ефірі телемарафону.

ОСТАННЄ

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА