Інтерфакс-Україна
21:56 16.12.2023

Будь-яка ядерна атака Північної Кореї проти США або їхніх союзників неприйнятна - заява Білого дому

1 хв читати
Будь-яка ядерна атака Північної Кореї проти США або їхніх союзників неприйнятна - заява Білого дому

Північну Корею застерегли від ядерних нападів на Сполучені Штати Америки або їхніх союзників. Про це йдеться у спільній заяві США і Південної Кореї після засідання другої американсько-південнокорейської консультативної групи у Вашингтоні.

"Сполучені Штати підтвердили свою непохитну прихильність забезпеченню розширеного стримування РК, підкріпленого усім спектром американських можливостей, включно з ядерним. Будь-яка ядерна атака Північної Кореї проти США або їхніх союзників неприйнятна і призведе до кінця режиму Кіма. Американська сторона підтвердила, що будь-яка ядерна атака КНДР проти Південної Кореї буде зустрінута швидкою, пригнічувальною і рішучою відповіддю", - йдеться в заяві, опублікованій на сайті Білого дому в суботу, 16 грудня.

Наголошується також поглиблення співпраці між США і Південною Кореєю в галузі ядерного стримування. Зокрема, триває робота щодо протоколів безпеки та обміну інформацією, процесів консультацій з ядерних питань у кризових і непередбачених ситуаціях.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА