Інтерфакс-Україна
22:25 04.12.2023

У Подільському районі Києва внаслідок вибуху гранати загинув чоловік

1 хв читати
У Подільському районі Києва внаслідок вибуху гранати загинув чоловік

 У Подільському районі столиці внаслідок вибуху гранати загинув киянин 1950 року народження, повідомив Відділ комунікації поліції Києва в понеділок увечері.

"Сьогодні, близько 16:50, до поліції Києва надійшла інформація про вибух у приватному будинку на вулиці Замковецькій. За викликом було негайно направлено слідчо-оперативну групу районного управління, співробітників ДСНС та лікарів. За попередньою інформацією, внаслідок вибуху загинув власник квартири - киянин, 1950 року народження", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці Фейсбук.

Попередньо встановлено, що вибух стався внаслідок детонації гранати у дворі біля будинку. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України - це умисне вбивство з додатковою позначкою "нещасний випадок".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА