Інтерфакс-Україна
11:01 24.11.2023

Україна створює "Армію роботів" і "Армію РЕБ", - Федоров

1 хв читати
Україна створює "Армію роботів" і "Армію РЕБ", - Федоров

 В Україні з'явиться "Армія роботів" й "Армія РЕБ" (радіоелектронної боротьби), розповів віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час прямого включення на ForbesTech-2023.

"Скоро запустимо "Армію роботів", "Армію РЕБ". Ми будемо спиратися на нашу ідеологію - відкриття ринку, прозорість і максимальна можливість залучити підприємців, які вже створювали різні продукти, вміють масштабувати продукти", - сказав Федоров.

Віцепрем'єр зазначив, що важливо не лише пропонувати інноваційні розробки, а й уміти їх масштабувати.

Раніше повідомлялося, що "Армія дронів" уразила рекордну кількість опорних пунктів росіян.

На фінансування проєктів "Армії дронів" у держбюджеті-2024 передбачено 13 млрд грн до кінця 2023 року і 43 млрд грн у 2024 році. Загальна потреба ЗСУ в придбанні дронів оцінюється у 200 млрд грн.

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА