01:44 15.11.2023

Палата представників ухвалила план щодо запобігання призупиненню роботи уряду

1 хв читати
Палата представників ухвалила план щодо запобігання призупиненню роботи уряду

Палата представників Конгресу США ухвалила план Республіканської партії щодо запобігання призупиненню роботи уряду цими вихідними, спираючись на потужну підтримку демократів. Тепер законопроект надходить до Сенату, повідомляє Wall Street Journal у середу в X (раніше відомому як Twitter).

План не передбачає підтримки України та Ізраїлю, ці питання будуть розглянуті після Дня подяки, який відзначатиметься 23 листопада.

Тимчасовий законопроект було прийнято Палатою представників на двопартійній основі 336 голосами проти 95. Цей захід підтримало більше демократів, ніж республіканців, що є застережливим знаком для новообраного спікера Палати Майка Джонсона. За законопроект проголосували двісті дев'ять демократів, тоді як за нього проголосували лише 127 республіканців. Дев'яносто три республіканці та два демократи виступили проти законопроекту, повідомляє CNN.

Майк Джонсон реалізує двоетапний план, згідно з яким будуть встановлені два нові терміни закриття — у січні та лютому. Законопроект продовжить фінансування до 19 січня таких пріоритетів як військове будівництво, справи ветеранів, транспорт, житло та Міністерство енергетики. Решта уряду – все, що не охоплено першим кроком – фінансуватиметься до 2 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА