13:37 27.10.2023

Армія оборони Ізраїлю за ніч вразила 250 військових об'єктів ХАМАСу

1 хв читати
Армія оборони Ізраїлю за ніч вразила 250 військових об'єктів ХАМАСу

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) повідомила, що в ніч на п'ятницю атакувала понад 250 об'єктів палестинського угруповання ХАМАС.

"За минулу добу винищувачі ЦАХАЛ завдали ударів по більш ніж 250 військових об'єктах у Секторі Гази, що належать терористичній організації ХАМАС", - йдеться в повідомленні ЦАХАЛ в офіційному телеграм-каналі армії.

Серед уражених цілей - тунелі, оперативні командні центри й пускові установки ХАМАСу.

Крім того, ізраїльська армія завдала удару по десятках бойовиків. Зокрема, у ЦАХАЛ повідомили про ліквідацію командира батальйону ХАМАСу в західній частині міста Хан-Юніс, розташованого в Секторі Гази. Убитий командир "брав участь в організації вибухів і снайперських обстрілах ізраїльського цивільного населення і солдатів ЦАХАЛ", уточнили військові.

Також ЦАХАЛ заявив, що вночі в Секторі Гази через технічну несправність упав ізраїльський БПЛА. У ЦАХАЛ додали, що ризику витоку інформації у зв'язку з інцидентом немає і що армія вже вивчає обставини падіння безпілотника.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава МЗС Чехії на зустрічі з Келлоггом: Україна має бути достатньо озброєна для ведення переговорів з РФ

Зеленський увів до складу РНБО Віктора Ляшка – указ

Зеленський призначив послів у Молдові та Уругваї

Зеленський: захист України означає захист стратегічних ресурсів

Ще на семи напрямках окупанти продовжують атакувати - Генштаб

Найбільше боєзіткнень відбулось на покровському та курському напрямках – Генштаб

Шмигаль: наполягаємо, що всі заморожені російські активи мають бути конфісковані й передані на користь України

Зеленський анонсував низку дипломатичних зустрічей на рівні команд Офісу президента та адміністрації Трампа

Сибіга на зустрічі з головою Військового комітету НАТО Драгоне: Посилюючи Україну, союзники посилюють і самих себе

У застосунку Резерв+ запрацювало автоматичне продовження відстрочок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА