00:53 23.10.2023

У бюджеті Німеччини не вистачає понад 5 млрд євро допомоги Україні

1 хв читати
У бюджеті Німеччини не вистачає понад 5 млрд євро допомоги Україні

У проекті бюджету на 2024 рік німецький міністр фінансів Крістіан Лінднер заклав незначну суму коштів для допомоги Україні, внаслідок чого не вистачає понад 5 млрд євро, через що Міністерство оборони Німеччини б'є на сполох, повідомляє видання Bild.

Згідно з оприлюдненою німецьким виданням інформацією, у проекті бюджету зазначено лише 120 млн євро для України, хоча міністерство оборони Німеччини очікує, що у 2024 році Києву знадобиться 5,22 млрд. У Бундесвері вказують, на що має бути виділено більше грошей, зокрема 880 млн на ППО, 675 млн на бойові броньовані машини, 390 млн на навчання, 935 млн на засоби захисту, 2,34 млрд на ремонт, запчастини та логістику.

Також до бюджету не включено 525 млн. євро на заміну Бундесверу вже переданої техніки. Видання зазначає, що остаточно бюджет буде затверджено в середині листопада, на той час будуть переговори.

"Ми повинні дотриматися свого слова. Не повинно бути так, що у нас вичерпаються фінансові можливості, коли справа дійде до допомоги Україні наступного року", - заявив відповідальний за оборонний бюджет у комітеті Андреас Шварц. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА