Інтерфакс-Україна
14:02 20.09.2023

Албанія передала Україні 22 бронетранспортери MaxxPro - ЗМІ

1 хв читати
Албанія передала Україні 22 бронетранспортери MaxxPro - ЗМІ

Албанія передала Україні 22 бронетранспортери M1224 MaxxPro, а також 82-мм мінометні снаряди, повідомляє портал Oryx.

"Албанська військова підтримка України. Оновлено: 22 міжнародні MRAP M1224 MaxxPro (поставлено); - 82-мм мінометні снаряди (поставлено)", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в соцмережі Х (раніше Twitter) у середу.

Як зазначено на сайті порталу, від початку повномасштабного вторгнення Албанія передала Україні два військові автомобілі швидкої допомоги Tyskland 2 Mercedes-Benz L 508D, 7,62-мм патрони для стрілецької зброї, а також 60-мм мінометні боєприпаси.

З огляду на конфіденційний характер передачі зброї Албанією зазначена військова техніка може служити лише нижньою межею загального обсягу постачання.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посольство України в КНР організувало в Пекіні перший фестиваль документального кіно "Мир. Безпека. Майбутнє"

Україна і Данія підписали меморандум про співпрацю у сфері водних ресурсів

Рух транспорту через ПП "Устилуг-Зосин" з української строни може бути ускладнено з 30 квітня через ремонт - ДМС

У ДТП з автобусом під Варшавою є постраждалі громадяни України, водій вантажівки, що врізалася у рятувальників, також українець – МЗС

Санкції не дозволяють Порошенку укласти договір про поділ майна з дружиною, тому він робить це через суд – адвокат

Влада столиці компенсує постраждалим мешканцям Святошина оренду житла на час відновлення їхніх помешкань – КМДА

Єврокомісія про оголошене РФ перемир’я: Росія може припинити вбивати вже зараз, не чекаючи на 8 травня

Місцеві посадовці розтратили понад 90 млн грн бюджетних коштів під час закупівлі дров для потреб ЗСУ

Україні необхідно надати найпотужніші гарантії безпеки - президент ПА НАТО

СБУ затримала ще 4 підпалювачів, які виконували замовлення РФ на сході, півночі та заході України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА