Інтерфакс-Україна
12:43 21.08.2023

Спека в Україні спаде, ночі стануть прохолоднішими

1 хв читати
Спека в Україні спаде, ночі стануть прохолоднішими

В Україні в найближчі кілька днів дещо спаде спека - у вівторок, 22 серпня, температура вночі становитиме 15-20°, удень 24-29°, на Закарпатті, в центральних і східних областях 27-32°; на півдні країни вночі 18-23°, удень 30-35°, повідомляє Укргідрометцентр.

Синоптики прогнозують, що 22 серпня буде без опадів, лише в Карпатах, на Прикарпатті та північному сході країни вдень подекуди короткочасні дощі. Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

У Києві також опадів не очікується. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 18-20°, вдень 27-29°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 22 серпня найвища температура вдень була 36,6° у 2000 р., найнижча вночі 4,6° у 1914 р.

У середу, 23 серпня, буде без опадів, лише в Карпатському регіоні короткочасні дощі, грози. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі 12-17°, вдень 24-29°, на Закарпатті та Прикарпатті до 31°; у південній частині країни вночі 16-21°, на узбережжі морів до 23°, удень 28-33°.

У Києві 23 серпня також без опадів. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 14-16°, удень 26-28°.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА