Інтерфакс-Україна
16:04 18.08.2023

За останні тижні обмінний фонд збільшився на понад 200 російських військовополонених - українська розвідка

1 хв читати
За останні тижні обмінний фонд збільшився на понад 200 російських військовополонених - українська розвідка

Протягом останніх тижнів кількість російських військовополонених в Україні значно збільшилася, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

"Лише за декілька тижнів активних дій українських Сил безпеки і оборони як оборонних, так і наступальних на понад 200 російських військовополонених росіян збільшився наш обмінний фонд. Це означає, що повертати наших буде легше й активніше", - сказав Юсов на брифінгу на тему: "Поводження з полоненими військовослужбовцями країни-агресора в Україні" в п'ятницю.

За його словами, кожен п'ятий окупант із цієї кількості здався добровільно. Також у розвідці повідомили, що щодня троє-п'ятеро російських військових здаються в полон за державною програмою "Хочу жить".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА