Інтерфакс-Україна
17:05 27.07.2023

Сапери-водолази знешкодили півтонну російську авіабомбу, що лежала на дні Осколу

1 хв читати

Сапери-водолази Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ліквідували півтонну російську авіаційну бомбу, яка лежала під товщею води в р. Оскол у Харківській області.

"Водолази працювали під постійною загрозою ворожих обстрілів. На щастя, все обійшлося, і ця авіабомба вже нікому не зашкодить", - повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Харківській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці затримали мешканця Києва – організатора нарковечірок

На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок

Генштаб ЗСУ: Уражено два НПЗ у Татарстані, комбінат "Тольяттикаучук", КП та логістичні об'єкти ворога

Садовий запропонував з 1 липня ввести зміни щодо правил користування електросамокатами у Львові

Свириденко: Зарплати військовим на сьогодні мають покриватися Україною самостійно

Окупанти вдарили дроном по ринку в Херсоні – МВА

Сибіга: Вакантні посади послів України будуть заповнені до середини літа

Свириденко закликала Раду підтримати посилення штрафів для системних порушників швидкості на дорогах

У Києві судитимуть шахраїв, які видавали себе за магів і виманювали гроші

Качка: Намір відкрити всі шість переговорних кластерів із ЄС у червні-липні є реалістичним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА