Інтерфакс-Україна
07:33 23.06.2023

Якщо Росія використає ядерну зброю в Україні, щоб змінити хід війни, вона вступить у війну проти НАТО - проєкт резолюції в Сенаті США

1 хв читати
Якщо Росія використає ядерну зброю в Україні, щоб змінити хід війни, вона вступить у війну проти НАТО - проєкт резолюції в Сенаті США

Якщо Росія використає ядерну зброю в Україні, щоб змінити перебіг війни на свою користь, таку атаку необхідно розглядати як напад на НАТО, заявив сенатор-республіканець Ліндсі Грем, один із авторів відповідного проєкту резолюції в Сенаті США, передає "Голос Америки".

"Якщо вони застосують ядерну зброю в спробі змінити хід війни, вони не змінять хід війни в Україні, а вступлять у війну проти НАТО", - зазначив сенатор Грем під час пресконференції в Конгресі.

Співавтор проєкту резолюції, сенатор-демократ Річард Блументаль, у своєму виступі наголосив на необхідності своєчасного ухвалення рішень щодо агресії РФ.

"Повертаючись до 2014 року, коли я був у Комітеті з питань озброєння, ми закликали надати Києву смертоносну зброю. Відповідь від адміністрації, а тоді це був президент Обама: "Ні, тому що ми не хочемо провокувати Росію". Що ж, вторгнення все одно відбулося. І це була відповідь на вторгнення у 2014 році. Тепер ідеться про вторгнення 2022 року... На кожному кроці існує страх, і він не раціональний, і він, як виявилося, необґрунтований, що Володимир Путін якимось чином буде загострювати ситуацію. І щодня, коли ця війна триває, - це день, коли він загострює війну. Він атакує інфраструктуру, знищення дамби спричиняє хвороби, втрату врожаїв, - це і є ескалація", - зазначив Блументаль.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА