Інтерфакс-Україна
14:07 13.06.2023

Фіксують велику кількість узятих у полон росіян у Запорізькій і в Донецькій областях - держпроєкт "Хочу жити"

2 хв читати

У державному проєкті здавання в полон російських і білоруських військових "Хочу жити" повідомили про фіксування величезної кількості взятих ЗСУ в полон росіян у Запорізькій і в Донецькій областях.

Згідно з оприлюдненим повідомленням у телеграм-каналі, зокрема, військовослужбовці таких підрозділів армії РФ потрапили в полон: ПВК "Ветерани"; 291 гвардійський мотострілецький полк; 114 гвардійський мотострілецький полк; 269 стрілецький батальйон; 37 окрема гвардійська мотострілецька бригада ОБТФ "Каскад"; 136 окрема гвардійська мотострілецька бригада; 1 окрема мотострілецька бригада; 5 окрема мотострілецька бригада; 80 танковий полк; 394 мотострілецький полк; 60 окрема мотострілецька бригада; 1307 мотострілецький полк; 80 танковий полк; 1102 самохідно-артилерійський полк; 7 окрема мотострілецька бригада; 110 окрема мотострілецька бригада.

У проєкті наголосили, що це лише мала частина тих окупантів, які потрапили в полон останніми днями.

"Якщо ваш чоловік, брат, син мав нещастя служити в одному з цих підрозділів і тепер не виходить на зв'язок - моліться, щоб він був у списку військовополонених. Якщо ж ви ще можете зателефонувати близькому - розкажіть йому про безпечну здачу в полон через проєкт "Хочу жити". Йому нема чого вмирати в українських степах, врятуйте його життя", - йдеться в повідомленні.

Для тих, хто хоче здатися в полон, оприлюднено контакти: чат-бот "Хочу жити" (https://t.me/spasisebyabot). Дзвінки на +38 044 350 89 17 і 688 (з українських номерів)

Писати в Telegram або WhatsApp: +38 095 688 68 88.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА