Інтерфакс-Україна
11:06 13.06.2023

На бердянському напрямку українські сили просунулися від 500 метрів до 1 км за добу - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
На бердянському напрямку українські сили просунулися від 500 метрів до 1 км за добу - Генштаб ЗСУ

Збройні сили України досягають успіху в наступальній операції на бердянському напрямку, заявив представник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

Під час прямого включення з Military Media Center, Ковальов повідомив, що під час ведення наступальної операції в Таврійському і Донецькому операційних районах війська ударного угруповання Сил оборони України за минулу добу на бердянському напрямку просунулися на відстань від 500 метрів до 1 кілометра.

"Площа території, взятої під контроль, становить до трьох квадратних кілометрів", - зазначив він.

ОСТАННЄ

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

СБУ кваліфікує удари РФ по українській енергетиці як злочини проти людяності

Українську мову вивчають у 107 країнах світу – дані Preply

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

Глава МВФ прибула до Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА