Інтерфакс-Україна
19:41 05.06.2023

У російській Новій Таволжанці вбито старшого оперативного угруповання Білгород

1 хв читати
У російській Новій Таволжанці вбито старшого оперативного угруповання Білгород

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про загибель у російському населеному пункті Нова Таволжанка старшого оперативного угруповання Білгород, полковника ЗС РФ Андрія Стесєва.

"Убито старшого оперативного угруповання Білгород - Андрія Стесєва. Згідно з оперативною інформацією, в ніч з 04 на 05 червня в населеному пункті Нова Таволжанка вбито гвардії полковника Стесєва Андрія Васильовича - старшого оперативного угруповання Білгород", - ідеться в повідомленні ГУР у Телеграм-каналі в понеділок.

Як повідомляє ГУР, раніше він обіймав посаду командира 104 десантно-штурмового полку ВДВ РФ. Раніше повідомлялося, що цей полк, серед інших, був причетний до вбивств мирних громадян у Бучі.

1 червня "Російський добровольчий корпус" і "Легіон Свобода Росії" оголосили про черговий рейд у Білгородській області РФ. 4 червня вони знову заявили, що з боями заходять у передмістя Шебекіно Білгородської області. 5 червня РДК заявили, що контролюють російський населений пункт Нова Таволжанка.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція

Пасажиропотоки через кордон на в’їзд та виїзд цього тижня рівні – дані Держприкордонслужби

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА