Інтерфакс-Україна
19:54 20.05.2023

В Одесі сталося аварійне відключення електромережі, два мікрорайони залишилися без світла

1 хв читати
В Одесі сталося аварійне відключення електромережі, два мікрорайони залишилися без світла

Близько 14 тис. жителів Одеси тимчасово залишилися без електроенергії через аварійне вимкнення обладнання на одній із високовольтних підстанцій, повідомляють ДТЕК Одеські електромережі в суботу ввечері.

"Сталося аварійне відключення обладнання на одній із високовольтних підстанцій Одеси. Без світла тимчасово залишилися 14 тис. клієнтів у Хаджибейському районі та мікрорайоні Черемушки", ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Зазначається, що енергетики вже працюють над усуненням наслідків аварії та частково, де це можливо, підключають споживачів до резервної лінії.

"Орієнтовний час відновлення світла - 21:00", - зазначено в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА