Інтерфакс-Україна
14:57 15.05.2023

У 2022 році в держорганах ініційовано 2 345 дисциплінарних проваджень та застосовано 1 249 дисциплінарних стягнень - НАДС

2 хв читати

У 2022 році в державних органах ініційовано 2 345 дисциплінарних проваджень і застосовано 1 249 дисциплінарних стягнень, повідомляє Національне агентство з питань державної служби.

"За наданою міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, колегіальними органами, органами прокуратури та іншими державними органами інформацією протягом 2022 року суб’єктом призначення ініційовано 2 345 дисциплінарних проваджень та застосовано 1 249 дисциплінарних стягнень", - ідеться в повідомленні пресслужби НАДС.

Зокрема, 817 дисциплінарних проваджень ініційовано стосовно службовців категорії "Б" та 1 528 проваджень - стосовно службовців категорії "В".

За результатами розглядів встановлено, що у 40% випадків відсутній дисциплінарний проступок, у 5% виключено можливість застосування дисциплінарного стягнення, а у 55% випадків встановлено наявність дисциплінарного проступку.

"Зазначається, що найпоширенішим видом дисциплінарного стягнення у 2022 році є догана, а дисциплінарним проступком є невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків, актів органів державної влади, наказів (розпоряджень) та доручень керівників, прийнятих у межах їхніх повноважень", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, з 1 249 дисциплінарних стягнень у 2022 році 211 становили зауваження, 895 - догану, 45 - попередження про неповну службову відповідальність, 98 - звільнення з посади держслужби.

У НАДС також повідомили, що у 2022 році держслужбовці подали 105 позовів про скасування рішення про накладення дисциплінарних стягнень, із яких: 52 позови задоволено, а рішення про дисциплінарні стягнення скасовано; 12 відмов про задоволення позовів; 41 позов перебуває на розгляді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польська компанія заявляє про остаточне закінчення контракту на постачання боєприпасів для України

Фон дер Ляєн: Лідери G7 обговорять посилення тиску на Росію

УЧХ розгорнув пункт допомоги у Харкові

КМДА: 9 закладів освіти Києва постраждали під час нічної атаки

Макрон: Саміт G7 зробить все можливе для досягнення перемир'я, яке "Росія продовжує вперто відмовлятися укладати, а потім і миру"

Кілька рядів ринку "Петрик" біля метро "Почайна" в Києві згоріли внаслідок нічної атаки

УЧХ працював на всіх локаціях ліквідації наслідків російської комбінованої атаки на Київ

ЮНЕСКО засуджує напади на культурні цінності та готова надавати допомогу у відновленні в рамках мандату

Свириденко доручила залучити можливості Українського фонду культспадщини для відновлення Києво-Печерської лаври

Окупанти пошкодили або знищили майже 2 тис. пам'яток культури, понад сотня з них – об'єкти під егідою ЮНЕСКО – генпрокурор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА