21:44 10.05.2023

Зернову ініціативу може бути продовжено ще на два місяці, заявив глава МЗС Туреччини

1 хв читати
Зернову ініціативу може бути продовжено ще на два місяці, заявив глава МЗС Туреччини

На зустрічі заступників міністрів оборони України, Туреччини, Росії та ООН у Стамбулі обговорюється продовження "зернової угоди" на два місяці, передає турецька газета Daily Sabah.

"Чорноморська зернова ініціатива, термін дії якої скоро закінчується, може бути продовжена ще на два місяці", - сказав міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу.

Очікується, що на зустрічі буде обговорено низку питань, зокрема евакуацію деяких суден під турецьким прапором, подробиці щодо продовження новаторської угоди, а також її важливість для сприяння стабільності в Африці.

Як повідомлялося, у Стамбулі в середу розпочалася зустріч заступників міністрів оборони Туреччини, України, РФ і представників ООН щодо роботи "зернового коридору", повідомив міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА