19:35 04.05.2023

Поблизу села Погонівка на кордоні Харківської та Донецької областей знову на міні підірвався трактор, тракториста госпіталізовано

1 хв читати
Поблизу села Погонівка на кордоні Харківської та Донецької областей знову на міні підірвався трактор, тракториста госпіталізовано

Тракторист дістав поранення внаслідок підривання трактора на міні в четвер, 4 травня, під час проведення польових робіт у полі поблизу с. Погонівка Барвінківської громади Ізюмського району Харківської області.

"Унаслідок вибуху 37-річний тракторист зазнав численних тілесних ушкоджень. Постраждалого госпіталізовано", - повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Харківській області.

Це вже другий випадок підривання трактора поблизу Погонівки за останні два дні. Напередодні, 3 травня, трактор, який їхав ґрунтовою дорогою в поле, також наїхав на ворожу протитанкову міну. 58-річного тракториста госпіталізували з численними тілесними ушкодженнями.

Погонівка розташована біля адміністративної межі Харківської та Донецької областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

Ворог атакував з БпЛА три райони Київщини, є пошкодження – ОВА

Окупанти вночі та вранці 23 рази обстріляли Сумщину

Окупанти вдарили з артилерії по Запорізькому району, є постраждала

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА