Інтерфакс-Україна
18:59 04.05.2023

Сили оборони України за добу завдали ударів по 11 місцях скупчення окупантів та їхньої техніки - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Сили оборони України за добу завдали ударів по 11 місцях скупчення окупантів та їхньої техніки - Генштаб ЗСУ

Українська авіація завдала за минулу добу шість ударів по районах зосередження особового складу російських окупантів, повідомляють в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18.00 четверга, розміщеній на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

Крім того, протягом доби знищено чотири баражувальні боєприпаси "Ланцет".

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили за минулу добу п'ять районів зосередження живої сили, два склади боєприпасів противника та одну станцію радіоелектронної боротьби.

З огляду на те, що російські окупанти продовжують зазнавати великих втрат на полі бою, медичні заклади на тимчасово захопленій ними території переповнені пораненими окупантами. "Противник продовжує обладнувати цивільні навчальні заклади під медичні установи. Так, у населеному пункті Мирне Запорізької області спортивний зал місцевої школи окупанти облаштовують під військовий шпиталь. При цьому російські загарбники змушують викладацький склад продовжувати освітній процес з обов'язковим відвідуванням школи дітьми", - розповіли в Генштабі.

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА