Інтерфакс-Україна
08:27 28.04.2023

Поранену в Українці в результаті падіння уламків російської ракети дівчинку доправили в Охматдит

1 хв читати
Поранену в Українці в результаті падіння уламків російської ракети дівчинку доправили в Охматдит

Унаслідок падіння в Українці (Київська обл.) уламків збитої російської ракети на житлові багатоповерхові будинки постраждала дитина, її госпіталізовано до Охматдиту, повідомив голова КОВА Руслан Кравченко.

"На жаль, у місті Українка внаслідок падіння уламків російської ракети є влучання в багатоповерховий будинок. Унаслідок цього пошкоджено квартири на 5 і 6 поверсі. Пожежу вдалося локалізувати о 5:30. Постраждалу дитину - дівчинку доправили до Охматдиту", - повідомив голова Київської ОВА.

Він повідомив, що всі відповідні служби працюють на місці. Людям надається необхідна допомога.

Раніше повідомлялося, що в Українці поранення дістали двоє людей.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Близько 50 деталей у кожному "Шахеді" виготовлені в Китаї та Тайвані – Державний науково-дослідний інститут

Державний науково-дослідний інститут про Х-101: Україну атакують ракети, які вироблені кілька тижнів тому

Окупанти за добу втратили 1381 осіб та 431 од. спецтехніки – Генштаб

Виробництво "Іскандер-М" в РФ сягнуло 60 одиниць на місяць, дальність дії ракети може бути підвищена до 1000 км в останній модернізації

РФ завдала майже 20 ударів по Дніпропетровщині, є постраждалі

Росіяни атакували Запорізьку область, одна жертва і восьмеро поранених

13 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп зустрівся з Усиком в Овальному кабінеті

Рубіо привітав росіян із Днем Росії та заявив про підтримку мирного врегулювання війни РФ проти України

На фронті відбулось 193 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА