Інтерфакс-Україна
12:41 26.04.2023

Росіяни до полудня обстріляли прикордоння Чернігівської та Сумської областей іще сім разів - ОК "Північ"

1 хв читати
Росіяни до полудня обстріляли прикордоння Чернігівської та Сумської областей іще сім разів - ОК "Північ"

Російські війська весь ранок, починаючи з 6:35, обстрілювали прикордонні території Чернігівської та Сумської областей, повідомляє Оперативне командування "Північ".

"Станом на 12:00 26 квітня російська армія ще сім разів обстріляла прикордоння Чернігівської та Сумської областей. Застосовували артилерію, міномети, РСЗВ і гелікоптери", - йдеться в повідомленні ОК "Північ" у телеграм-каналі в середу.

Як уточнюється в повідомленні ОК "Північ" у фейсбуці, зафіксовано 72 прильоти в районі різних населених пунктів, зокрема Медведівки, Середини-Буди, Сидорівки, Чернацького та Грем'яча. "Дані про постраждалих серед мирного населення не надходили", - ідеться в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

Трамп: війна в Україні не почалася, якби президентські вибори у США у 2020 році не були сфальсифіковані

Брехт загинув на одному з атакованих РФ об’єктів, де особисто керував відновлювальними роботами – "Укренерго"

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп у Давосі: жодна країна, крім США, не може забезпечити безпеку Гренландії

Домбровскіс: вступ України до ЄС посилить безпеку та додасть потенціалу зростання

Внесок Брехта в стійкість об'єднаної енергосистеми України важко переоцінити – Міненерго

Свириденко: Готуємося з партнерами до проведення "енергетичного Рамштайну" у форматі G7+

Трагічно загинув член правління "Укренерго" Олексій Брехт

Усім об'єктам критичної інфраструктури Києва відновлено електропостачання - ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА