15:29 11.03.2023

Заявки на вступ до "Гвардії наступу" подали 28 тис. осіб - глава МВС

1 хв читати
Заявки на вступ до "Гвардії наступу" подали 28 тис. осіб - глава МВС

Заявки на службу в бригадах "Гвардії наступу" подали вже 28 тис. осіб, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"28 тисяч заявок від добровольців ми вже прийняли. Звичайно, не всі потрапляють в ці підрозділи, тому що достатньо жорсткий відбір. Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни, і там не всі витримують", - наводяться слова Клименка в телеграм-каналі "Гвардії наступу" в суботу.

Як повідомлялося, Клименко повідомив про формування відомством штурмових бригад "Гвардія наступу" для посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України 3 лютого. За його словами, основу цих підрозділів складатимуть чинні поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, які вступатимуть туди на добровільній основі.

Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги для військовослужбовців і поліцейських. Навчання бійців бригад триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім у складі підрозділу і коли командир розумітиме, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА