Інтерфакс-Україна
22:38 24.02.2023

Канада оголосила про нові санкції проти РФ

1 хв читати
Канада оголосила про нові санкції проти РФ

Канада повідомила про введення санкцій проти 129 фізичних осіб та 63 організацій, йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті прем'єр-міністра країни Джастіна Трюдо.

"Ми вводимо санкції щодо 122 фізичних та 13 юридичних осіб, включаючи членів нижньої палати російського парламенту. (...) Санкції також вводяться щодо інших фізичних осіб, включаючи російських віце-прем'єр-міністрів, міністрів, співробітників адміністрації президента Росії." ." - йдеться у повідомленні.

Крім того, новий пакет заходів включає "введення санкцій щодо семи російських фізичних осіб та 50 оборонних підприємств, пов'язаних із російською оборонною промисловістю, включаючи виробництво танків, ракет та інших систем озброєння, які Росія використовує в Україні".

Канада також забороняє "експорт до Росії низки хімічних елементів, що використовуються в електроніці, а також імпорт російської зброї, боєприпасів...".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новим директором з маркетингу "МакДональдз" в Україні, Чехії та Словаччині призначено Яна Дігела

Україна на позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО закликала до посилення ППО країни

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

"Укрзалізниця" уніфікувала прайс на ремонт приватних вантажних вагонів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА