Інтерфакс-Україна
11:56 16.01.2023

Глава Міноборони ФРН Ламбрехт подає у відставку

1 хв читати
Глава Міноборони ФРН Ламбрехт подає у відставку

Міністерка оборони ФРН Крістіне Ламбрехт у понеділок повідомила канцлеру Німеччини Олафу Шольцу про бажання залишити посаду, повідомляє Bloomberg.

"Сьогодні я попросила канцлера звільнити мене від виконання цих обов'язків", - наводить агентство слова із заяви Ламбрехт.

У свою чергу Frankfurter Allgemeine Zeitung зазначає, що поки що невідомо, хто змінить Ламбрехт на посаді міністра оборони. Зокрема, серед її можливих наступників називали співголову Соціал-демократичної партії Німеччини Ларса Клінгбайля, міністра праці Губертуса Гайля та уповноважену бундестагу у справах військовослужбовців Єву Хьогль.

Видання зазначає, що роботу Ламбрехт на посаді міністра оборони вже декілька місяців критикували, зокрема через повільні закупівлі обладнання для бундесверу та брак досвіду.

Водночас 19 січня очікується візит до Берліну шефа Пентагону Ллойда Остіна. На 20 січня на американській авіабазі Рамштайн заплановано зустріч представників оборонних відомств низки країн із питання військової допомоги Україні.

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА