Інтерфакс-Україна
17:36 05.01.2023

Порошенко: Лавра має бути духовним центром української Церкви, а не центром псевдорелігійної структури країни-агресора

1 хв читати
Порошенко: Лавра має бути духовним центром української Церкви, а не центром псевдорелігійної структури країни-агресора

Лідер партії "Європейська солідарність", народний депутат України Петро Порошенко привітав новину про першу службу Православної церкви України в Києво-Печерській лаврі на Різдво 7 січня.

"Вітаю Православну церкву України, всіх православних співвітчизників і всіх українських патріотів з першою службою в Києво-Печерській лаврі, призначеною на 7 січня. Ця приємна звістка заскочила мене в дорозі на Фанар, де в річницю отримання томосу ще раз подякую Його Всесвятості за підтримку України та нашої Церкви", - написав Порошенко в Facebook.

"Лавра – це наша національна святиня, яка має бути духовним центром Української церкви, а не провінційним осередком псевдорелігійної структури країни-агресора. Так і буде. Вже незабаром", - додав політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА