13:40 04.01.2023

ГУР фіксує вже шостий випадок дестабілізації партизанами роботи російських залізниць у 2023 р.

1 хв читати
ГУР фіксує вже шостий випадок дестабілізації партизанами роботи російських залізниць у 2023 р.

Українська військова розвідка фіксує активізацію руху опору в Росії.

"У ніч на 4 січня в Росії партизани вкотре зупинили рух цивільних потягів і військових ешелонів на ділянці Транссибірської залізниці в районі Красноярська", - повідомляє ГУР Міноборони України у своєму телеграм-каналі в середу.

У 2023 році це вже щонайменше шостий випадок знищення блоків сигналізації, централізації та блокування на залізниці в різних регіонах Росії, що призводить до порушень у графіках руху військових ешелонів, зазначається в повідомленні ГУР.

У 2022 році було зафіксовано близько 40 таких випадків, а також випадки знищення залізничних трансформаторів і локомотивів. Суттєва активізація рейкових партизан у Росії сталася після оголошення путінським режимом часткової мобілізації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

Зеленський і Санчес обговорили ситуацію на фронті, потреби ЗСУ та інвестиції у виробництво дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА