19:41 08.12.2022

Енерго-, водо-, теплопостачання та зв'язок стали ключовим викликом для бізнесу – опитування AmCham

2 хв читати

Нестабільне енерго-, водо-, теплопостачання та зв'язок стали ключовим викликом для бізнесу – на нього вказали 87% учасників опитування Американської торгової палати (AmCham), проведеного наприкінці листопада – на початку грудня, тоді як у серпневому опитуванні цей виклик був відсутній серед основних, а наближення зими називали викликом лише 4% респондентів.
Згідно з інформацією, опублікованою AmCham у четвер, також зросла кількість учасників опитування, які вказали на проблему безпеки та захисту працівників – до 74% із 71% у серпні, тоді як фактор логістики та транспорту навіть трохи ослабнув – 43% проти 44% три з лишком місяці назад.
Завершують п'ятірку викликів на початку зими спад діяльності партнерів – 32% та відсутність клієнтів/замовлень – 22%, тоді як наприкінці літа на спад діяльності партнерів вказували 33% і на п'ятому місці тоді були експортно-імпортні операції з 22%, зараз же цей фактор посів шосту позицію із 19%.
Згідно з опитуванням, після більш ніж 288 днів війни 70% компаній-членів палати працюють повністю, а 30% продовжують функціонувати частково, тоді як у серпні співвідношення було 72% на 27%, а 1% призупинив діяльність.
Водночас 98% компаній-членів палати планують продовжити свою діяльність в Україні у 2023 році проти 96 у серпні.
Як зазначає AmCham, 94% представників бізнес-спільноти вважають, що можливий блекаут не завадить Україні виграти війну, а 95% переконані, що Росія має виплачувати репарації.
Компанії-члени палати продовжують платити заробітну плату після майже 10 місяців війни: 88% компаній сплачують її повністю (у серпні 835), 9% (16%) повідомили про зниження, а не виплачує, як і раніше, лише 1%.
Згідно з опитуванням, 31% (у серпні – 22%) респондентів зазначили, що фабрики/склади/офіси їхніх компаній були пошкоджені: 71% (48%) мають незначні пошкодження, 29% (52%) – непоправні. Водночас, 66% (69%) компаній-членів AmCham не постраждали після майже 10 місяців війни.
Як зазначається в релізі, 59% респондентів зазначили, що всі співробітники їхніх компаній у безпеці, проте 20% мали випадки поранення співробітників, а ще 19% – загибель. Крім того, по 1% респондентів повідомили про співробітників, які потрапили в полон або зникли безвісти.
Згідно з інформацією, 96% компаній-членів палати наголосили, що їхні організації продовжують підтримувати гуманітарний рух.
Представників бізнес-спільноти також запитали про їхній прогноз початку повоєнної реконструкції України: 57% респондентів вважають, що вона розпочнеться у 2023 році; 31% - 2024-го і 6% - 2025-го.
В опитуванні брали участь 122 керівники компаній-членів палати, він проводився з 28 листопада до 7 грудня 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив із віцепрем'єром ОАЕ необхідність досягнення справедливого миру для України

Трамп таємно підтримував зв'язок із Путіним після того, як залишив посаду президента - ЗМІ

Постачання закуплених за кошти бюджету ліків у 1-му півріччі становило 5,9 млрд грн, постачання в приватні клініки - 600 млн грн - дослідження

У Пентагоні обговорюють, чи переносити зустріч у форматі "Рамштайн" у Німеччині, заплановану на 12 жовтня

МОЗ планує з 2025 року ввести до календаря щеплень вакцинацію від папіломавірусу

ФДМ відзвітував про продаж ОГХК на аукціоні майже за 4 млрд грн

Шольц очікує, що державний візит Байдена до Німеччини буде перенесено

Понад 100 КАБів скинули росіяни на територію України від початку доби - Генштаб

Від початку доби зафіксовано понад 140 боїв, найгарячіше на курахівському напрямку - Генштаб

Майже двісті громадян України з усієї Європи подали заявки до Українського легіону - консул у Любліні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА