Інтерфакс-Україна
21:31 16.11.2022

На Сумщині правоохоронці затримали зловмисників за нелегальне перевезення громадян України та Росії на територію РФ

1 хв читати
На Сумщині правоохоронці затримали зловмисників за нелегальне перевезення громадян України та Росії на територію РФ

У Сумській області правоохоронці викрили схему та затримали зловмисників за нелегальне перевезення громадян України та Росії на територію РФ, повідомила пресслужба міністерства внутрішніх справ.

"У Сумській області прикордонники разом із співробітниками Служби безпеки України та Національної поліції затримали осіб, які переправляли нелегалів через державний кордон України на територію Росії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "послуга" з нелегального перевезення коштувала до $1500 США.

"Серед клієнтів зловмисників були як громадяни України, так і країни-агресора", - повідомили у пресслужбі відомства.

У МВС зазначили, що під час обшуку квартир та автомобілів фігурантів правоохоронці виявили мобільні телефони, гроші та документи з доказами їхньої протиправної діяльності.

Повідомляється, що чотирьом організаторам оголосили про підозру, слідчі дії тривають.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві тимчасово закрито один з виходів зі станції метро "Святошин" — КМДА

У Києві триває ліквідація наслідків нічної атаки - ДСНС

Загинула жінка в Білоцерківському районі Київщини через ворожу атаку – ОВА

Унаслідок ворожого удару по Києву кількість постраждалих зросла до п’яти

Під час атаки Києва пошкоджено вихід зі станції метро "Святошин", є постраждалі — КМВА

Київщина зазнала масованої атаки ворожих БпЛА, є руйнування приватних будинків — ОВА

Унаслідок нічної атаки на Київ зафіксовані пожежі та пошкодження у кількох районах, госпіталізовано двох осіб — Кличко

У Голосіївському районі Києва пошкоджено два авто та бізнес-центр – КМВА

Венс заявив, що США не воює з Іраном, а протистоїть його ядерній програмі

Інформація про влучання у багатоповерхівку в Святошинському районі Києва не підтвердилась — КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА